Metody czyszczenia prania wykładzin tekstylnych

pranie parowe wykładzin – usuwanie plam – usuwanie zacieków

W firmie używamy wyłącznie środków o skoncentrowanym działaniu, a jednocześnie przyjaznych nawet dla delikatnych włókien. Zapewnia to profesjonalne czyszczenie i pielęgnację wykładzin tekstylnych. Macie państwo pewność, że świadczymy usługi prania wykładzin na najwyższym poziomie – efekty naszej firmy są widoczne na tkaninach i włóknach już po jednym zabiegu. Naszą specjalnością jest para– najbezpieczniejszy sposób czyszczenia. Zabija zarazki w naturalny sposób wywabia plamy. Ale to nie koniec naszych sztandarowych metod. Specjalizujemy się również w czyszczeniu na sucho i pozbywaniu się wilgoci z włókien. Profesjonalne zabiegi, którym poddajemy wykładziny dywanowe, przedłużają ich okres świetności, który teraz trwać może całe lata! Pozbywamy się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, wywabiamy plamy – nawet te najtrudniejsze. Oczyszczamy przestrzeń między włóknami z kurzu i piasku, które, osiadając na włóknach, mogą być przyczynami alergii. Redukujemy ślady używania wykładzin. Przywracamy włóknom miękkość i świeżość. Dbamy o przyjemny zapach wykładzin. Używamy specjalnych środków, aby Państwa wykładziny jak najdłużej pachniały świeżością i czystością.

Oferujemy różne metody prania wykładzin dywanowych

Pranie wykładzin dywanowych parą wodną i przy użyciu wody o wysokiej temperaturze

Dzięki naszym nowoczesnym, profesjonalnym maszynom czyszczącym do dywanów, gwarantujemy nienaganną czystość i wyjątkowa skuteczność naszych zabiegów oczyszczających i piorących. Stosujemy najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metode czyszczenia parowego. Gorąca para rozpuszcza brud i dezynfekuje. Nie potrzebujemy toksycznych środków chemicznych. Wiodący producenci dywanów i wykładzin gorąco polecają metody parowe jako najbezpieczniejsze dla włókien, a także dla domowników. Para wnika najgłębiej i najskuteczniej we włókna, przywracając naturalną miękkość i sprężystość. Wykładziny i dywany nadają się do bezpiecznego użytkowania w kilka godzin po zabiegu, w zależności od wielkości czyszczonej powierzchni i wentylacji w pokoju.

Pranie wykładzin dywanowych na sucho

Dla płytek dywanowych, polecamy najlepszą i najbezpieczniejszą dla nich metodę czyszczenia suchego. Metoda ta jest idealna również wtedy, jeśli wykładzina potrzebuje natychmiastowego odświeżenia, a wilgoć nie wchodzi w grę. Do czyszczenia na sucho wykorzystujemy chłonne, przylepne wilgotne granulki lub wyjątkowo chłonne gąbeczki, które przylegają do wykładziny i usuwają zanieczyszczenia. Zostawia się je na wykładzinie przez kilka minut, potem wykładzina jest odkurzana specjalną maszyną o dużej sile wchłaniania i zasysania lub odkurzaczem kolumnowym, jednocześnie rozczesując włókna wykładziny. Metoda czyszczenia na sucho pozwala na dosyć szybkie oczyszczenie wykładziny. Zaraz po zakończeniu czyszczenia można swobodnie wejść na wykładzinę!